Чи потрібно приймати таблетки від тиску все життя?

Так.

Все, розходимося.

Окей, гаразд, я знаю, що раз ви сюди потрапили, то хочете прочитати довгу відповідь. Вона буде, тільки, на початку, дайте відповідь для себе на питання: «А скільки років я доводив всі порушення в своєму організмі до того, що він втратив здатність утримувати артеріальний тиск на нормальному рівні?» Не переживайте, я підкажу: загляньте в паспорт і від поточного року відніміть рік народження. Ось стільки вам і знадобитися часу, що б нормалізувати все те, що зламалося, це звичайно загальна відповідь і безумовно є окремі випадки, наприклад вторинні гіпертензії або генетика, але про це я розкажу наступного разу.

Ну а тепер довга відповідь, якої всі так довго чекали: ТАК, без варіантів.
Найчастіше, слідом за цим питанням мене запитують про печінку: а як же вона бідненька витримає стільки таблеток пити. Питання про «як довго …» було підводкою, основне питання воно про печінку, зрідка, у чоловіків в основному, про шлунок. І нікого не цікавить, а як же бідні нирки, головний мозок, сітківка ока ?! Як вони будуть витримувати підвищений тиск? Скажу вам чесно, вони дуже погано витримують підвищений тиск, набагато гірше ніж печінка витримує таблетки, які фармакологи спеціально розробляли для того, що б ви жили довше і якомога довше купували їх препарати. Вони врахували всі можливі побічні ефекти, постаралися нівелювати можливі реакції непереносимості, зробили все, що може сучасна передова наука для того що б ви жили довго і щасливо. А так то да, про печінку вони і не подумали, ось ви серйозно зараз?

Основне правило при скасуванні медичних препаратів: скасувати або змінити дозу може тільки людина з рівнем кваліфікації не меншим, а бажано більшим, ніж людина яка їх призначила. Людина без медичної освіти до цього переліку точно не входить. Ви розумієте про що я?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.